De nieuwelingen en junioren afdeling van SWB hebben er weer een aantal maanden op zitten sinds onze vorige rapportage (april). Dat ging zoals gebruikelijk bij wielrennen met pieken en dalen!

Tijd voor een samenvatting!

De meeste renners zijn gestart in de klassiekers, en sommige renners bovendien in internationale wedstrijden.

Zij deden in de afgelopen maanden mee aan 51 verschillende wedstrijden, in 5 landen!

We proberen in het overzicht beneden zo compleet mogelijk te zijn, maar dat is nog niet eenvoudig. Hopelijk zijn we niets vergeten.

4 Mei Kleeberg Challenge (NL klim)

Jun

Mika Sardina; 43

Nwlg

Danny van Lierop; 10

5 Mei Vlaams Brabantse Pijl (UCI)

Jun

Rick Wouters; 65

Kinley Bijl; 84

11 Mei Flevotour (KNWU klassieker)

Jun

Rick Wouters; 26

Kinley Bijl; 43

Tom Bohncke; DNF

Robin van Poppel; DNF

Mika Sardina; DNF

Nwlg

Kas van Geest; DNF

Yann van de Spijker; DNF

10-12 Mei TMP Jugendtour meerdaagse Duitsland

Nwlg

Danny van Lierop; 75,DNF,4 (GC DNF)

18 Mei Omloop door het land van Bartje (KNWU klassieker)

Jun

Kinley Bijl; 12

Robin van Poppel; 37

David van Ooijen; DNF

Nwlg

Danny van Lierop; 29

19 Mei Grote prijs Steenbergen (KNWU klassieker)

Jun

Kinley Bijl; 14

Keigo Sweens; 44

Tom Bohncke; DNF

Jarno Schoonus; DNF

Nwlg

Kas van Geest; DNF

Yann van de Spijker; DNF

19 Mei Grand Prix Bob Jungels (UCI)

Jun

Mika Sardina; 50

25 Mei Ronde van Westerhoven (NL criterium)

Jun

Rick Wouters; 12

Mika Sardina; 17

Jens van Korven; 27

David van Ooijen; 35

24-26 Mei Internationale junioren meerdaagse van Axel (UCI)

Jun

Kinley Bijl; 137,151,64, DNF (GC DNF)

30 mei Kumtich (Omloop, België)

Jun

Jens van Korven; 31

Keigo Sweens; 32

Robin van Poppel; 40

30 Mei Wernhout (NL criterium)

Nwlg

Joost Stokkermans; 28

1 juni Omloop van de Maasvallei (KNWU klassieker)

Jun

Mika Sardina; DNF

David van Ooijen; DNF

Nwlg

Danny van Lierop; 28

2 Juni Hoeleden (Omloop, België)

Jun

Kinley Bijl; 21

Robin van Poppel; 21

Jens van Korven; 21

9 Juni RK/DK wegwielrennen Maren-Kessel Junioren (NL criterium)

Jun

Rick Wouters; 17

Mika Sardina; 33

Jens van Korven; 35

Robin van Poppel; 36

Kinley Bijl; 39

David van Ooijen; 42

9 Juni Borsbeek (Omloop, België)

Keigo Sweens; 19

9 Juni Rijk Zwaan wielerronde van de Fendert (NL criterium)

Nwlg

Danny van Lierop; 14

Joost Stokkermans; DNF

10 Juni RK/DK Woensdrecht (NL criterium)

Nwlg

Danny van Lierop; 4

12 Juni DK tijdrijden

Jun

Mika Sardina; 5

16 Juni Romsee (Omloop, België, Waalse wielerbond)

Jun

Jens van Korven: 13

22 Juni Wielerweekend Buchten (NL criterium)

Jun

Robin van Poppel; 3

Jens van Korven; 15

Keigo Sweens; 22

23 Juni NK

Jun

Kinley Bijl; 59

Nwlg

Danny van Lierop; DNF

28-30 Juni Acht van Bladel (KNWU, meerdaagse)

Jun

Kinley Bijl; 70,39,74,60 (GC 69)

Keigo Sweens; 54, DNF (GC DNF)

Christian Rush (tijdelijk lid); 74, DNF (GC DNF)

Robin van Poppel; 98, DNF (GC DNF)

Mika Sardina; DNF (GC DNF)

Afwachtingswedstrijden 70e HAPERT 8 van Bladel

Nwlg

Danny van Lierop; 3

Joost Stokkermans; 14

Yann van de Spijker; 22

Hidde Westerink; 25

Luuk Pauly; DNF

29 Juni Kruiningen (NL criterium)

Jun

Jens van Korven: 10

30 Juni Raamsdonkveer (NL criterium)

Jun

Jens van Korven: 12

6 Juli Velm (Omloop, België)

Jun

Jens van Korven: 19

6 Juli Ronde van Twente (KNWU klassieker)

Jun

Christian Rush (tijdelijk lid); 23

Mika Sardina; 43

David van Ooijen; DNF

Robin van Poppel; DNF

Jarno Schoonus; DNF

Nwlg

Danny van Lierop; 48

7 Juli Jesseren Borgloon (Omloop, België)

Jun

Jens van Korven: 20

7 Juli Wielerronde van Nispen (NL criterium)

Nwlg

Joost Stokkermans; DNF

15 Juli Wielerronde Heerlen (NL criterium)

Jun

Christian Rush (tijdelijk lid); 11

15 Juli Ronde van ’s-Gravenzande (NL criterium)

Jun

Christian Rush (tijdelijk lid); DNF

16 Juli Kermisronde Bergeijk (NL criterium)

Nwlg

Joost Stokkermans; 19

21 juli Pijl van Heerlerheide (NL criterium)

Jun

Robin van Poppel; 23

Nwlg

Danny van Lierop; 3

30 Juli Trofee van Vlaanderen Reningelst (UCI)

Jun

Robin van Poppel; DNF

Keigo Sweens; DNF

31 Juli Acht van Chaam (NL criterium)

Nwlg

Danny van Lierop; 3

3 Aug Mijl van Mares (NL criterium)

Jun

David van Ooijen; DNF

5 Aug Draai van de Kaai (NL criterium)

Nwlg

Danny van Lierop; 10

11 Aug Profronde van Zevenbergen (NL criterium)

Jun

Robin van Poppel; 47

11 Aug Huldeberg (Omloop, België)

Jun

Kinley Bijl; 37

11 Aug Rumst (Omloop, België)

Jun

Kinley Bijl; 21

17-18 Aug Ronde des Vallées, Frankrijk (UCI)

Jun

Mika Sardina: 81,101,85 (GC 83)

18 Aug Résidence Valkenburg Klimclassic (KNWU klassieker)

Jun

Kinley Bijl; 37

David van Ooijen; DNF

Nwlg (Adelante Challenge & KTN – Klimomloop Berg en Terblijt)

Danny van Lierop; 8

21 Aug Geetbets (Omloop, België)

Jun

Kinley Bijl; 5

21 Aug Tremelo (Omloop, België)

Jun

Kinley Bijl; 42

30 Aug-1 Sept Grand Prix Rüebliland, Zwitserland (UCI)

Jun

Mika Sardina: 57,93,86,79 (GC 65)

1 Sept Herselt (Omloop, België)

Jun

Kinley Bijl; 12

Jens van Korven; 46

Tom Bohncke; DNF

Nwlg

Yann van de Spijker; 27

Joost Stokkermans; 36

8 Sept Bavelse Berg Classic (KNWU klassieker)

Nwlg

Yann van de Spijker; 91

Joost Stokkermans; DNF

7-8 Sept Bercycle (Frankrijk)(2 etappes)

Jun

Jens van Korven; 8 (TTT), 36, (GC 34)

Kinley Bijl; 8 (TTT),40, (GC 35)

Mika Sardina; 8 (TTT), 44 (GC 36)

15 Sept Ravels (Omloop, België)

Jun

Kinley Bijl; 24

Jens van Korven; 33

Tom Bohncke; 36

15 Sept Meerle (Omloop, België)

Nwlg

Joost Stokkermans; DNF

22 sept Efteling Omloop van Hil en Moer (KNWU klassieker)

Jun

Kinley Bijl; 21

Jens van Korven; 60

Tom Bohncke; DNF