Podiumteller

 


WEG/ATB 2014  
  Datum Renner/renster Categorie Plaats Bijzonderheden  
 1e  22-03-14 Jamie Bierens Junior-dame Klein-Sinaai (B)  
  30-03-14 Luuk van Gestel Jeugd Dommelen  
  30-03-14 Geert van der Weijst Elite Nortorf (D)  
  06-04-14 Twan Castelijns Elite Oploo  
  11-04-14 Jamie Bierens Junior-dame Oldambt Ploegentijdrit Energiewacht Tour  
   Anouk Rijff
  13-04-14 Jamie Bierens Junior-dame Veendam Jongerenklassement Energiewacht Tour  
  13-04-14 Wout Poets Jeugd Kessel  
  16-04-14 Anouk Rijff Junior-dame Overijse (B) Brabantse Pijl  
  16-04-14 Geert van der Weijst Elite Blois (F) 1e etappe Tour du Loir et Cher  
  20-04-14 Geert van der Weijst Elite Blois (F) Sprintklassement Tour du Loir et Cher  
  26-04-14 Twan Castelijns Elite Geldrop  
  30-04-14 Harold van Gerven Master Vlierden WVAN  
  11-05-14 Jamie Bierens Junior-dame Gouda  
  11-05-14 Frans Willems Master3 Saalbachen MTB (halve marathon, officieus NK)  
  11-05-14 Wil Baselmans Master2 Saalbachen MTB (hele marathon, officieus NK)  
  14-05-14 Geert van der Weijst Elite Genderingen Ploegentijdrit Olympia’s Tour  
  16-05-14 Twan Castelijns Elite Leeuweradeel  
  20-05-14 Erik Verboven Elite Nieuw-Milligen NK MTB militairen  
  28-05-14 Maarten Hendrickx Belofte Leende DK tijdrijden  
  28-05-14 Teun van Poppel Elite Leende DK tijdrijden  
  28-05-14 Jorrit de Haas Amateur Liessel WVAN  
  29-05-14 Luuk van Gestel Jeugd Schijndel  
  01-06-14 Geert van der Weijst Elite Gironde (F) 5e etappe Tour de Gironde  
  01-06-14 Geert van der Weijst Elite Gironde (F) Sprintklassement Tour de Gironde  
  04-06-14 Anouk Rijff Junior-dame Limburg Tijdrit  
  09-06-14 Koen van Dijke Junior Stein RK weg  
  22-06-14 Anouk Rijff Junior-dame Ureterp NK weg  
  24-06-14 Geert van der Weijst Elite Hapert Kempenklassement  
  02-07-14 Detlef la Grand Amateur Boekel WVAN  
  19
 2e 16-03-14 Anouk Ruijff Junior-dame Heule (B)  
22-03-14 Twan Castelijns Elite Oud-Vossemeer
  23-03-14 Luuk van Gestel Jeugd Nieuwkuijk  
  30-03-14 Wout Poets Jeugd Dommelen  
  06-04-14 Frans Willems Master Groesbeek MTB (halve marathon)  
  20-04-14 Maarten van Hout Nieuweling Maaskantje  
  20-04-14 Huub Artz Jeugd Lieshout  
  21-04-14 Huub Artz Jeugd Berghem  
  27-04-14 Luuk van Gestel Jeugd Breda  
  10-05-14 Huub Artz Jeugd Oss MTB  
  17-05-14 Maarten van Hout Nieuweling Neeroeteren  
  21-05-14 Jorrit de Haas Amateur Milheeze WVAN  
  25-05-14 Huub Artz Jeugd Someren  
  25-05-14 Luuk van Gestel Jeugd Someren  
  28-05-14 Geert van der Weijst Elite Gironde (F) Ploegtijdrit Tour de Gironde  
  29-05-14 Geert van der Weijst Elite Gironde (F) 2e etappe Tour de Gironde  
  31-05-14 Geert van der Weijst Elite Gironde (F) 4e etappe Tour de Gironde  
  04-06-14 Jorrit de Haas Amateur Neerkant WVAN  
  21-06-14 Wout Poets Jeugd Buchten  
  04-07-14 Anouk Ruijff Junior-dame Tielrode (B)  
  20
 3e 15-03-14 Geert van der Weijst Elite Haarlemmerliede  
  23-03-14 Huub Artz Jeugd Nieuwkuijk  
  29-03-14 Lisette Schoon Jeugd Burgh-Haamstede MTB  
  30-03-14 Bart Artz Jeugd Dommelen  
  02-04-14 Jorrit de Haas Amateur Deurne WVAN  
  05-04-14 Luuk van Gestel Jeugd Nieuwdorp  
  20-04-14 Luuk van Gestel Jeugd Lieshout  
  30-04-14 Jorrit de Haas Amateur Vlierden WVAN  
  11-05-14 Pim de Beer Elite Esbeek Kempenklassement  
  17-05-14 Huub Artz Jeugd Mechelen  
  17-05-14 Huub Artz Jeugd Mechelen  
  18-05-14 Wout Poets Jeugd Reuver  
  18-05-14 Maarten van Hout Nieuweling Lieshout  
  28-05-14 Dirk Jansen Elite Leende DK tijdrijden  
  28-05-14 Anouk Rijff Junior-dame Leende DK tijdrijden  
  31-05-14 Huub Artz Jeugd Beesel MTB  
  07-06-14 Tim Kleinloog Elite Houthalen  
  09-06-14 Anouk Rijff Junior-dame Stein RK weg  
  21-06-14 Kinley Bijl Jeugd Buchten  
  24-06-14 Twan Castelijns Elite Hapert Kempenklassement  
  20
 Totaal 59
In dit overzicht zijn enkel wedstrijden opgenomen georganiseerd onder auspiciën van de  
officiële (inter)nationale bond en door de NWB/WFL/WVAN, dus geen trainingswedstrijden.  

 

CROSS/ATB 2013/2014        
Uitslag Datum Renner/renster Categorie Plaats Bijzonderheden
 1e 06-10-13 Huub Artz Jeugd Lierop
13-10-13 Wil Baselmans Masters 40+ Eijsden NK MTB-marathon
02-11-13 Jamie Bierens Junior-dames Munstergeleen DK/RK
10-11-13 Edwin Arts Elite Weer MTB Fietssportief-cup
17-11-13 Jamie Bierens Junior-dames Lieshout
24-11-13 Edwin Arts Elite Beegden MTB Fietssportief-cup
01-12-13 Edwin Arts Elite Beesd MTB Fietssportief-cup
07-12-13 Huub Artz Jeugd Leiden
08-12-13 Huub Artz Jeugd Hapert
08-12-13 Edwin Arts Elite Meijel MTB Fietssportief-cup
22-12-13 Ruud van Gestel Jeugd Helmond
22-12-13 Huub Artz Jeugd Helmond
22-12-13 Edwin Arts Elite Blerick MTB Fietssportief-cup
28-12-13 Huub Artz Jeugd Liessel
04-01-14 Edwin Arts Elite Landgraaf MTB Fietssportief-cup
15
 2e 06-10-13 Bart Artz Jeugd Lierop
19-10-13 Luuk van Gestel Jeudg Breda
02-11-13 Twan van Gestel Masters 40+ Munstergeleen DK/RK
01-12-13 Luuk van Gestel Jeugd Lieshout
07-12-13 Koen van Dijke Junior Amersfoort
07-12-13 Bart Artz Jeugd Leiden
08-12-13 Bart Artz Jeugd Hapert
14-12-13 Luuk van Gestel Jeugd Moergestel
15-12-13 Koen van Dijke Junior Moergestel
15-12-13 Edwin Arts Elite Nederweert-Eind MTB Fietssportief-cup
22-12-13 Luuk van Gestel Jeugd Helmond
05-01-14 Koen van Dijke Junior Bakel
12-01-14 Corné van Kessel Elite Gieten NK
26-01-14 Edwin Arts Elite Roggel MTB Fietssportief-cup
02-02-14 Edwin Arts Elite Overloon MTB Fietssportief-cup
02-02-14 Edwin Arts Elite Eindklassement MTB Fietssportief-cup
16
 3e 06-10-13 Luuk van Gestel Jeugd Lierop
06-10-13 Corne van Kessel Elite Dielsdorf (SUI)
06-10-13 Koen van de Ven Belofte Baarlo MTB Fietssportief-cup
19-10-13 Twan van Gestel Masters 40+ Poortugaal
27-10-13 Edwin Arts Elite Liessel MTB Fietssportief-cup
02-11-13 Yanick de Vos Jeugd Dordrecht
02-11-13 Huub Artz Jeugd Dordrecht
03-11-13 Edwin Arts Elite Reuver MTB Fietssportief-cup
09-11-13 Yanick de Vos Jeugd Maurik
16-11-13 Luuk van Gestel Jeugd Berghem
24-11-13 Yanick de Vos Jeugd Dommelen
24-11-13 Luuk van Gestel Jeugd Dommelen
30-11-13 Bart Artz Jeugd Oosterhout
01-12-13 Huub Artz Jeugd Lieshout
15-12-13 Twan van Gestel Masters 40+ Moergestel
22-12-13 Bart Artz Jeugd Helmond
04-01-14 Koen van Dijke Junior St. Michielsgestel
19-01-14 Edwin Arts Elite Horst MTB Fietssportief-cup
18
 Totaal 49
In dit overzicht zijn enkel wedstrijden opgenomen georganiseerd   onder auspiciën van de
officiële (inter)nationale   bond en door de NWB, dus geen trainingswedstrijden.

 

WEG/ATB 2013
Uitslag Datum Renner/renster Categorie Plaats Bijzonderheden
 1e 03-03-13 Twan Castelijns Elite Neerlinter (B)
24-03-13 Wil Baselmans Master Wageningen ATB-marathon
24-03-13 Frans Willems Master Wageningen ATB-1/2marathon
31-03-13 Twan van Gestel Amateur Gerwen
07-04-13 Geert van der Weijst Professional Börger (D)
21-04-13 Geert van der Weijst Professional Düren (D)
21-04-13 Huub Artz Jeugd Lieshout
30-04-13 Twan Castelijns Elite Geldrop
04-05-13 Jamie Bierens Nieuweling-m Yerseke
09-05-13 Geert van der Weijst Professional Dortmund (D)
09-05-13 Twan Castelijns Elite Herk-de-Stad (B)
20-05-13 Huub Artz Jeugd Huijbergen
26-05-13 Geert van der Weijst Professional Tour du Gironde Etappe 4
29-05-13 Geert van der Weijst Professional Hank DK-tijdrijden
06-06-13 Michael van Steen Nieuweling Tilburg
23-06-13 Twan Castelijns Elite Bladel Kempenpersklassement
16-07-13 Ferdi Frijters Elite Bergeijk Kempenpersklassement
29-07-13 Geert van der Weijst Professional Kreiz Breizh Elites Etappe 4
09-08-13 Geert van der Weijst Professional Markelo Twentse Criterium Cup
11-08-13 Geert van der Weijst Professional Oldenzaal Twentse Criterium Cup
22-08-13 Geert van der Weijst Professional Borne Eindklassement TCP
22-09-13 Huub Artz Jeugd Heerlen
22
 2e 17-03-13 Twan Castelijns Elite Heeswijk
31-03-13 Huub Artz Jeugd Geldrop
31-03-13 Luuk van Gestel Jeugd Geldrop
06-04-13 Huub Artz Jeugd Dommelen
13-04-13 Yanick de Vos Jeugd Breda ATB
14-04-13 Luuk van Gestel Jeugd Oosterhout
14-04-13 Twan Castelijns Elite Valkenswaard Kempenpersklassement
20-04-13 Huub Artz Jeugd Honselersdijk ATB
09-05-13 Dirk Jansen Elite Herk-de-Stad (B)
12-05-13 Jamie Bierens Nieuweling-m Dinant (B)
20-05-13 Jamie Bierens Nieuweling-m Stein DK-weg
20-05-13 Teun van Poppel Belofte Stein DK-weg
25-05-13 Yanick de Vos Jeugd Beesel ATB
26-05-13 Luuk van Gestel Jeugd Someren
29-05-13 Jamie Bierens Nieuweling-m Leende DK-tijdrijden
29-05-13 Teun van Poppel Belofte Hank DK-tijdrijden
06-06-13 Teun van Poppel Belofte Tilburg
09-06-13 Stef de Louwere Nieuweling Heerlerheide
23-06-13 Ferdi Frijters Elite Bladel Kempenpersklassement
28-06-13 Ferdi Frijters Elite Prinsenbeek
07-06-13 Geert van der Weijst Professional Lichtenvoorde
13-07-13 Corné van Kessel Professional Overijse-Telangen
20-07-13 Pim de Beer Elite Ochten
07-08-13 Geert van der Weijst Professional Zutphen
10-08-13 Geert van der Weijst Professional Goor Twentse Criterium Cup
16-08-13 Luuk van Gestel Jeugd Woensdrecht
22-08-13 Geert van der Weijst Professional Borne Twentse Criterium Cup
25-08-13 Huub Artz Jeugd Nuenen
25-08-13 Luuk van Gestel Jeugd Nuenen
29
 3e 24-03-13 Lisette Schoon Jeugd Burgh-Haamstede ATB
31-03-13 Teun van Poppel Belofte Oploo
07-04-13 Luuk van Gestel Jeugd Grevenbicht
13-04-13 Huub Artz Jeugd Breda ATB
13-04-13 Lisette Schoon Jeugd Breda ATB
21-04-13 Stef de Louwere Nieuweling Maaskantje
27-04-13 Lisette Schoon Jeugd Havelte ATB
11-05-13 Stef de Louwere Nieuweling Lut-Lommel (B)
19-05-13 Jamie Bierens Nieuweling-m Veldhoven
25-05-13 Geert v.d. Weijst Professional Gironde Etappe 3
26-05-13 Maarten van Hout Nieuweling Ravels
29-05-13 Ferdi Frijters Elite Hank DK-tijdrijden
15-06-13 Yanick de Vos Jeugd Wijchen ATB
15-06-13 Huub Artz Jeugd Wijchen ATB
23-06-13 Michael van Steen Nieuweling Huijbergen
06-07-13 Roel van Houtum Master Groesbeek NK ATB cross-country
02-08-13 Luuk de Beer Belofte Maarheeze Kempenpersklassement
16-08-13 Luuk van Gestel Jeugd Bergen op Zoom
25-08-13 Twan Castelijns Elite Eindstand Kempenpersklassement
19
 Totaal 70
In dit overzicht zijn enkel wedstrijden opgenomen georganiseerd   onder auspiciën van de
officiële (inter)nationale   bond en door de NWB, dus geen trainingswedstrijden.
CROSS/ATB 2012-2013        
Uitslag Datum Renner/renster Categorie Plaats Bijzonderheden
 1e 09-09-12 Corné van Kessel Beloften Wiekevorst (B)
13-10-12 Koen van Dijke Junioren Lierop
14-10-12 Roel van Houtum Masters 30+ Eijsden NK MTB marathon
14-10-12 Wil Baselmans Masters 40+ Eijsden NK MTB marathon
21-10-12 Koen van de Ven Beloften Horst NWB
10-11-12 Koen van Dijke Junioren Veldhoven
10-11-12 Frans Willems Masters Schweiberg NWB
10-11-12 Miguel Goossens Elite Schweiberg NWB
17-11-12 Huub Artz Jeugd Schaijk
09-12-12 Huub Artz Jeugd Leiden
15-12-12 Huub Artz Jeugd Helmond
15-12-12 Ruud van Gestel Jeugd Helmond
22-12-12 Corné van Kessel Beloften Essen (B) Bpost-Troffee
22-12-12 Huub Artz Jeugd Woerden
28-12-12 Corné van Kessel Beloften Loenhout (B) Bpost-Troffee
20-01-13 Huub Artz Jeugd Hapert
26-01-13 Huub Artz Jeugd Moergestel NK
17
 2e 07-10-12 Koen van de Ven Beloften Baarlo NWB
13-10-12 Ruud van Gestel Jeugd Lierop
13-10-12 Bart Artz Jeugd Lierop
13-10-12 Huub Artz Jeugd Lierop
21-10-12 Corné van Kessel Beloften Tabor (Tsj) WB
21-10-12 Koen van Dijke Junioren Tessenderlo (B)
03-11-12 Corné van Kessel Beloften Ipwisch (GB) EK
03-11-12 Yanick de Vos Jeugd Dordrecht
04-11-12 Twan van Gestel Masters 40+ Breda DK/RK
25-11-12 Huub Artz Jeugd Dommelen
03-12-12 Jamie Bierens Dames Moergestel
08-12-12 Frans Willems Masters Windraak NWB
09-12-12 Bart Artz Jeugd Leiden
23-12-12 Huub Artz Jeugd Oploo
26-12-12 Corné van Kessel Beloften Zolder (B) WB
26-12-12 Koen van Dijke Junioren Reusel
05-01-13 Huub Artz Jeugd Bakel
06-01-13 Huub Artz Jeugd Oosterhout
06-01-13 Koen van Dijke Junioren Bakel
12-01-13 Jamie Bierens Nieuwelingen Hilvarenbeek NK
12-01-13 Corné van Kessel Beloften Hilvarenbeek NK
27-01-13 Jamie Bierens Nieuwelingen Milaan (I)
24-02-13 Corné van Kessel Beloften Eindklassement Bpost-Troffee
23
 3e 07-10-12 Roel van Houtum Amateurs Baarlo NWB
13-10-12 Yanick de Vos Jeugd Lierop
14-10-12 Corné van Kessel Beloften Ronse (B) Bpost-Troffee
27-10-12 Koen van Dijke Junioren Harderwijk
03-11-12 Luuk van Gestel Jeugd Dordrecht
04-11-12 Huub Artz Jeugd Zeeland
04-11-12 Jamie Bierens Nieuweling-m Breda DK/RK
04-11-12 Koen van Dijke Junioren Breda DK/RK
04-11-12 Koen van de Ven Beloften Breda DK/RK
05-11-12 Koen van de Ven Beloften Weert NWB
18-11-12 Ruud van Gestel Jeugd Tilburg
18-11-12 Corné van Kessel Beloften Asper-Gavere (B) SP
24-11-12 Yanick de Vos Jeugd Eerde
25-11-12 Frans Willems Masters Beegden NWB
25-11-12 Yanick de Vos Jeugd Dommelen
03-12-12 Koen van Dijke Junioren Moergestel
09-12-12 Lisette Schoon Jeugd Meijel NWB
01-01-13 Corné van Kessel Beloften Baal (B) Bpost-Troffee
20-01-13 Corné van Kessel Beloften Eindklassement WB
24-02-13 Corné van Kessel Beloften Oostmalle Bpost-Troffee
20
 Totaal 60
In dit overzicht zijn enkel wedstrijden opgenomen georganiseerd   onder auspiciën van de
officiële (inter)nationale   bond en door de NWB, dus geen trainingswedstrijden.
Weg/ATB 2012
Uitslag Datum Renner/renster Categorie Plaats Bijzonderheden
1e 03-03-12 Lisette Schoon Jeugd Assen MTB
04-03-12 Twan Castelijns Beloften Neerlinter-Heide (B)
11-03-12 Roel van Houtum Masters 30+ Berlicum MTB
24-03-12 Lisette Schoon Jeugd Burgh-Haamstede MTB
25-03-12 Ruud van Gestel Jeugd Dommelen
25-03-12 Yanick de Vos Jeugd Dommelen
14-04-12 Lisette Schoon Jeugd Breda MTB
15-04-12 Ruud van Gestel Jeugd Lieshout
21-04-12 Lisette Schoon Jeugd Honselersdijk MTB
14-05-12 Huub Artz Jeugd Moergestel
20-05-12 Huub Artz Jeugd Someren
28-05-12 Geert van der Weijst Beloften Tour de Gironde (F) Etappe 3
28-05-12 Twan Castelijns Beloften Tilburg DK
28-05-12 Sabine Rijkers Dames Tilburg RK
02-06-12 Lisette Schoon Jeugd Wijchen MTB
18-06-12 Dirk Jansen Elite Riethoven Kempenklassement
21-06-12 Mix-team Jeugd Dommelen Ploegentijdrit
21-06-12 Mix-team Jeugd Dommelen Ploegentijdrit
23-06-12 Huub Artz Jeugd Bladel Jeugdklassieker
24-06-12 Twan Castelijns Beloften Bladel Kempenklassement
01-07-12 Edwin Arts Amateur Sint Oederode
09-07-12 Pim de Beer Elite Veldhoven Kempenklassement
12-07-12 Geert van der Weijst Beloften Norg
20-08-12 Lisette Schoon Jeugd Oss MTB
20-08-12 Twan Castelijns Beloften Nuenen Kempenklassement
26-08-12 Huub Artz Jeugd Munster-Geleen
01-09-12 Huub Artz Jeugd Dommelen
27
2e 11-03-12 Lisette Schoon Jeugd Berlicum MTB
11-03-12 Ruud van Gestel Jeugd St. Willebrord
17-03-12 Lisette Schoon Jeugd Arkel MTB
24-03-12 Yanick de Vos Jeugd Burgh-Haamstede MTB
25-03-12 Lisette Schoon Jeugd Dommelen
01-04-12 Lisette Schoon Jeugd Norg MTB
14-04-12 Yanick de Vos Jeugd Breda MTB
15-04-12 Huub Artz Jeugd Lieshout
21-04-12 Yanick de Vos Jeugd Honselersdijk MTB
22-04-12 Tommie Bone Nieuwelingen Velden
29-04-12 Lisette Schoon Jeugd Havelte MTB
29-04-12 Yanick de Vos Jeugd Havelte MTB
12-05-12 Lisette Schoon Jeugd Beesel MTB
12-05-12 Yanick de Vos Jeugd Beesel MTB
19-05-12 Lisette Schoon Jeugd Den Helder MTB
19-05-12 Stef de Louwere Nieuwelingen ? (B)
28-05-12 Geert van der Weijst Beloften Tour de Gironde (F) Sprintklassement
28-05-12 Edwin Arts Amateurs Tilburg DK
02-06-12 Twan Castelijns Beloften Waasmunster (B)
03-06-12 Geert van der Weijst Beloften Mierlo Kersenronde
21-06-12 Mix-team Jeugd Dommelen Ploegentijdrit
01-07-12 Yanick de Vos Jeugd Schinnen
01-07-12 Huub Artz Jeugd Driel
18-07-12 Corné van Kessel Beloften Neerlinter-Heide (B)
21-07-12 Roel van Houtum Amateurs Steenwijk NK MTB
25-07-12 Tommie Bone Nieuwelingen Peer (B)
20-08-12 Huub Artz Jeugd Beek
20-08-12 Twan Castelijns Beloften Kempenklassement Eindklassement
01-09-12 Koen van de Dijke Nieuwelingen Heerenthout (B)
02-09-12 Huub Artz Jeugd Geldrop
09-09-12 Koen van de Ven Junioren Heeswijk-Dinther MTB
15-09-12 Lisette Schoon Jeugd MTB eindklassement
16-09-12 Luuk van Gestel Jeugd Uden
33
3e 25-03-12 Anne van de Ven Jeugd Dommelen
31-03-12 Twan Castelijns Beloften Amay (B)
09-04-12 Twan Castelijns Beloften Gerwen Kempenklassement
09-04-12 Roel van Houtum Masters 30+ Nieuwkuijk MTB
15-04-12 Bart Artz Jeugd Lieshout
16-04-12 Dirk Jansen Elite Valkenswaard DK Tijdrijden
17-05-12 Luuk van Gestel Jeugd Schijndel
24-05-12 Huub Artz Jeugd Schaijk
28-05-12 Geert van der Weijst Beloften Tour de Gironde (F) Jongerenklassement
28-05-12 Anouk Kums Jeugd Helmond Baanomnium
28-05-12 Aniek van Alphen Jeugd Helmond Baanomnium
28-05-12 Tim Penson Jeugd Helmond Baanomnium
02-06-12 Yanick de Vos Jeugd Wijchen MTB
03-06-12 Huub Artz Jeugd Berghem
10-06-12 Yanick de Vos Jeugd Erp
21-06-12 Mix-team Jeugd Dommelen Ploegentijdrit
23-06-12 Yanick de Vos Jeugd Zuidwolde MTB
24-06-12 Roy de Waal Elite Bladel Kempenklassement
01-07-12 Geert van der Weijst Beloften Lichtenvoorde 7 dorpenomloop
07-07-12 Geert van der Weijst Beloften Maren-Kessel
09-07-12 Geert van der Weijst Beloften Veldhoven Kempenklassement
01-09-12 Yanick de Vos Jeugd Oldebroek MTB
01-09-12 Lisette Schoon Jeugd Oldebroek MTB
09-09-12 Geert van der Weijst Beloften Tsjechië Slotetappe
15-09-12 Yanick de Vos Jeugd Oldenzaal MTB
15-09-12 Yanick de Vos Jeugd MTB eindklassement
13
Totaal 115
In dit overzicht zijn enkel wedstrijden opgenomen georganiseerd   onder auspiciën van de
officiële (inter)nationale   bond en door de NWB, dus geen trainingswedstrijden.